telefonas pasiteiraVimui:  8 606 75445   Adresas: Laisvės pr.88 Vilnius
info@bwsystems.lt

 

Mediniai langai ir durys, medinės parketlentės

B&W Systems siūloma produkcija - tai aukštos kokybės, energiją taupantys mediniai langai ir medinės durys bei medinės grindys.

B&W Systems sumontavo jau daugiau nei 7000 individualių, valstybinių, gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties objektų, įgyvendino daugybę projektų ir realizavo daug inovatyvių gamybos sprendimų.

Mediniai langai ir medinės durys dažniausiai yra pasirenkami turinčių išskirtinį stilių, vertinančių natūralumą, siekiančių sukurti jaukią aplinką žmonių. Plati spalvų paletė, formų ir dydžių įvairovė, galimybė rinktis medienos rūšį - tai savybės, dėl kurių ir architektai, ir dizaineriai vis dažniau pataria rinktis medinius langus ar duris. Kokybiški, šilti ir gražūs mediniai langai suteiks Jūsų namams jaukumo, šilumos, natūralumo ir solidumo.

Mediniai langai ar durys gaminami iš ekologiškos ir sertifikuotos medienos: pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ir kitų egzotinių rūšių. Kad gaminių paviršius būtų kuo lygesnis, spalva ir raštas kuo vienodesni, naudojama tik rinktinė mediena. Natūrali mediena linkusi suktis ir linkti, bet šios savybės visiškai panaikinamos į tašą suklijuojant 3, 4 ar net 5 bešakės medienos sluoksnius. Gaminiai dažomi patvariais dažais, kuriems pagal dažų gamintojo – Vokietijos kompanijos „Remmers“ sertifikatą suteikiama net iki 10 metų garantija. Langų ir durų stiklinimui naudojama tik kokybiški, šilumą taupantys stiklo paketai su selektyvine danga, kuri sulaiko ir neišleidžia šilumos iš patalpos ir tokiu būdu pagerina termoizoliacines stiklo paketo charakteristikas. Efektyviausiam energijos taupymui rekomenduojame argono dujomis užpildytą dviejų kamerų stiklo paketą, į kurį sumontuoti 2 selektyviniai stiklai su šiltu termo rėmeliu tarp stiklų 14, 16, 18, 20 mm. Naudojama tik saugi ir patvari furnitūra. Gaminiuose sumontuoti vokiški varstymo mechanizmai gali išlaikyti iki 200kg svorio apkrovą. Gaminių sandarumą užtikrina trys mechaniškai patvarios ilgalaikės tarpinės. Produkcijos gamyboje naudojamos modernios medžio apdirbimo staklės, aukščiausios klasės šveicariški darbo įrankiai ir automatizuota gamybos linija garantuoja idealią medinių langų ir durų kokybę. Turint tokią pažangią techninę bazę, galima pagaminti išskirtinių konstrukcijų, nestandartinių formų ir ypač didelių matmenų langus ir duris. 

 

Medinės parketlentės dažniausiai klojamos namuose: svetainėje, miegamajame, vaikų kambariuose – tose patalpose, kur norisi jaukumo, natūralumo ir dažniausiai vaikštoma basomis. Landero turi labai platų parketlenčių pasirinkimą. Parketlentės gali būti alyvuotos arba lakuotos. Šukuotos arba nešukuotos. Galima rinktis lentas vienos juostos arba trijuostes. Kokybiškos, natūralios grindys suteiks Jūsų namams jaukumo, šilumos. Gerai parinktos grindys gali tapti viso namų interjero pagrindiniu akcentu.

Landero parketlentės gaminamos tik iš 100% medienos, paviršiniam sluoksniui naudojant ąžuolą, uosį ar egzotinę medieną. Viršutinis medienos sluoksnis apsaugomas 7 lako arba alyvos sluoksniais.

Vidurinis sluoksnis sudarytas iš spygliuočių medienos lamelių, sudėtų skersai parketlentės konstrukcijai. Tai leidžia pasiekti didesnį stabilumą ir sumažina natūralią medienos deformaciją. Net ir pasikeitus aplinkos temperatūrai konstrukcijoje neatsiranda tarpų, grindys neskyla ir negirgžda.

5GS užrakto sistema:

 • Inovatyviausia pasaulyje užrakto sistema;
 • 4 kartus greitesnis, nei įprastų, grindų montavimas;
 • Paprasta sistema garantuoja tvarką montuojant bei minimalią produkto pažeidimo riziką.

Apatinis sluoksnis sudarytas iš  spygliuočių medienos. Sluoksnis yra skersai vidurinį sluoksnį dar labiau sumažina medienos deformacijos tikimybę.

Tokia pati technologija, klijuoti kryžmai vienas kito atžvilgiu medienos sluoksnius, naudojama ir langų bei vidaus durų gamyboje. 

Kodėl medinės lauko durys, langai ir parketlentės verti Jūsų dėmesio?

 • Medžio kur kas geresnės šilumos izoliavimo galimybės palyginus su kitomis medžiagomis.
 • Medžio šiluminio plėtimosi koeficientas pats mažiausias palyginus su kitomis medžiagomis, naudojamomis durų gamybai, o tai suteikia neribotas dizaino galimybes, medinės durys išlieka statiškos ir stabilios.
 • Medinės durys, langai ir parketlentės – ilgaamžiai. Mūsų langai, durys ir parketlentės atitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus.
 • Medinės durys, langai, parketlentės – ekologiški. Medžio apdirbimui naudojamos tik natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės. Jie ypač tinka tausojantiems sveikatą ir vertinantiems ilgaamžes tradicijas.
 • Medis “kvėpuoja”, o tai padeda palaikyti oro drėgmės balansą patalpose.
 • Medis nekaupia elektrostatinio krūvio, todėl netraukia dulkių ir jo nereikia valyti antistatinėmis priemonėmis.
 • Medis neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose ir neleidžia kondensuotis vandeniui.
 • Neribota spalvų įvairovė – gaminant medines duris ir langus galima išgauti didelę atspalvių įvairovę, todėl galime priderinti rėmų atspalvį prie vidaus ar išorės apdailos bei baldų. Taip pat suderinti visa tai su medinėmis grindimis. Parinkti grindjuostes, derančias prie durų staktos, langų apvadų. Be to, skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą.