telefonas pasiteiraVimui:  8 606 75445   Adresas: Laisvės pr.88 Vilnius
info@bwsystems.lt

 

Plastikiniai langai ir plastikinės durys

B&W Systems siūloma produkcija: energiją taupantys plastikiniai langai ir plastikinės durys; įmonės teikiamos paslaugos: langų montavimas ir durų montavimas. B&W Systems sumontavo jau daugiau nei  7000 individualių, valstybinių, gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties objektų, įgyvendino daugybę projektų ir realizavo daug inovatyvių gamybos sprendimų.

Plastikiniai langai ir plastikinės durys gaminami iš ekologiškų medžiagų, atitinka Europos kokybės reikalavimus, sertifikuojami ir ženklinami CE atitikties ženklu. Plastikiniai langai yra ekologiški – be švino, patvarūs, tvirti ir ilgaamžiai, juos paprasta prižiūrėti, gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Langų ir durų konstrukcijos gaminamos iš vokiškų GEALAN profilių. Iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos profilių sistemos atitinka aukščiausius techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o taip pat estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.

B&W Systems siūlo įsigyti ne tik baltus, kaip kad dažniausiai suvokiami plastikiniai langai, bet ir spalvotus bei padengtus medžio imitacija PVC langus, kurie ne tik atrodo kaip pagaminti iš medžio, bet ir turi visus plastikiniams langams būdingus privalumus. Tokio tipo langų nereikia perdažyti, paviršius lengvai valomas ir išlieka nepakitęs ilgus metus, o langų spalvą galima pasirinkti iš daugiau nei 20 spalvų ir raštų.

B&W Systems teikia prioritetą ekologiškai švarioms medžiagoms.  Plastikiniai langai be švino yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išorės poveikiui, ilgiau išlieka balti ir blizgūs. Svarbiausia yra tai, kad PVC sudėtyje esantis stabilizatorius nėra toksiškas ir nekenkia nei žmonių sveikatai, nei aplinkai. Pasirinkdami kompanijos B&W Systems energiškai efektyvius plastikinius langus ir duris ne tik sulaikysite šilumą namuose, sumažinsite būsto šildymo išlaidas, bet ir prisidėsite prie energijos taupymo bei ateities puoselėjimo.