telefonas pasiteiraVimui:  8 606 75445   Adresas: Laisvės pr.88 Vilnius
info@bwsystems.lt

 

ŽALIOJI LINIJA

žalioji linijaEsame neabejingi šiandien ypač opioms aplinkosaugos problemoms, todėl nuo 2006 metų mūsų pasiūlymas - plastikiniai langai iš bešvinio vokiško GEALAN profilio. Tokie langai yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išoriniam poveikiui, ilgiau išlieka balti ir blizgūs. Svarbiausia yra tai, kad PVC sudėtyje esantis stabilizatorius nėra toksiškas ir nekenkia nei žmonių sveikatai, nei aplinkai. Perdirbti iš bešvinio PVC profilio pagaminti seni plastikiniai langai ar langų gamybos atliekos gali būti naudojamos kitų PVC produktų – žaislų, maisto pakuočių, medicinos reikmenų – gamybai.


Langai ir durys populiarūs ir dėl savo konstrukcijos, o daugybė papildomų funkcijų suteikia jiems praktiškumo. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jūsų namams ne tik ekologiškai švarų, aukštos kokybės produktą, bet ir papildomą funkcionalumą. Didžiuojamės, kad ŽALIOJI LINIJA plastikiniai langai ir durys daugeliui asocijuojasi su aukšta kokybe, patvarumu bei ilgaamžiškumu.

ŽALIOJI LINIJA:

  • ekologiškai švari plastikinių langų ir durų gamyba;
  • ekologiškas produktas vartotojui;
  • pilnas produkto perdirbimas.

TESTAS ŠVINUI NUSTATYTI

Specialiu pieštuku LEAD CHECK patepti plastikinį paviršių ir, šiek tiek palaukus, nuvalyti. Jeigu paviršius nesikeičia, tai PVC sudėtyje nėra švino, o jei tepimo vietoje atsiranda rausva dėmė - plastikas turi švino junginių.

testas švinui nustatyti