Paslaugos

 


Specialisto konsultacijos

 

Kiekvienas sprendimas įsigyti ilgalaikę vertę turinčius langus ir duris turi būti gerai apsvarstytas. Langai ir durys – tai sudėtingų konstrukcijų gaminys, kurio gamybos procesas apima profilių, apkaustų – varstymo mechanizmų ir stiklo paketų skirtingų gamybos technologijų panaudojimą.

Norint pasirinkti kokybišką, patikimą ir sertifikuotą gaminį, atitinkantį šiuolaikinius kokybės, estetikos, saugumo bei ekologijos reikalavimams, rekomenduojame kreiptis į ilgalaikę langų ir durų gamybos patirtį turinčią įmonę. Nerekomenduojame susigundyti pigių plastikinių langų pasiūlymais. Tokie langai ir durys dažniausiai būna abejotinos kokybės, nesertifikuoti, gaminiams nesuteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas bei priežiūra.

Aukštą kompetenciją turintys konsultantai, sukaupę ilgametę darbo patirtį, visada profesionaliai patars, kokius langus ar duris įsigyti, į kokias langų savybes būtina atkreipti dėmesį ir kaip prižiūrėti naujus langus, kad jie nepriekaištingai tarnautų ilgus metus.


Langų matavimas ir durų matavimas

 

B&W Systems teikia gaminių matavimo paslaugas. Langų ir durų angų matavimas – pirmasis žingsnis šiltų ir kokybiškų langų link. Gaminių angų matavimas – sudėtingas darbas, reikalaujantis techninių ir statybinių žinių, ilgametės darbo patirties, todėl rekomenduojama šį darbą patikėti mūsų įmonės specialistams.

Pagaminti langai ir durys negali būti per maži – tokiu atveju sunaudojama daugiau montavimo putų, todėl angokraščiai gali peršalti. Per dideli gaminiai suteiks nepalyginamai daugiau rūpesčių, nes papildomai reikės didinti gaminiui skirtą angą bei atlikti nemažai kainuojančią apdailą.

Susisiekę su B&W Systems specialistu telefonu ar elektroniniu paštu ir pateikę preliminarius langų išmatavimus, t.y. aukštį ir plotį, taip pat nurodę planuojamą varstymą ir dalinimą sužinosite pradinę gaminių kainą, tačiau galutinė keičiamų ar naujai montuojamų langų ir durų kaina priklauso nuo pasirinkto gaminio tikslių matmenų bei atliktinų darbų.

Norėdami užsakyti plastikinius ar medinius langus kartu su montavimo ar apdailos darbais, būtina, kad langų ir durų angų matavimą atliktų B&W Systems specialistas. Konstruktorius atvykęs į jūsų namus ar biurą, išklausys jūsų pageidavimus ir pasiūlys, kokie būtent langai ar durys rekomenduojami ir suteiks visą produkto techninę informaciją, įvertins montavimo ar apdailos darbų sudėtingumą.
 

Projekto rengimas

 

Atlikus langų angų matavimą ir įvertinus galimus technologinius sprendimus, B&W Systems specialistai parengs detalų užsakymo projektą, t.y. gaminių techninę specifikaciją ir gaminių kainų pasiūlymą.

Projekte nurodomi:

  • langų ir durų matmenys;
  • profilio tipas;
  • stiklo paketo tipas;
  • varstymo tipas;
  • spalva;
  • vidaus ir lauko palangės;
  • kiti papildomi priedai: apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių ar roletai;
  • langų ir durų montavimo schema ir naudojamos medžiagos,
  • langų ir durų apdailos darbai.


Taip pat suderinami galutiniai darbų – gamybos, montavimo ir apdailos terminai.

 

Langų ir durų pristatymas

 

B&WSystems teikia gaminių pristatymo paslaugas. Užsakius gaminius su montavimo darbais, langų ir durų pristatymas, iškrovimas ir užnešimas atliekamas nemokamai. Jei jums reikalingos transporto paslaugos, užsisakykite gaminių pristatymo nurodytu adresu paslaugą. Taip pat jums pageidaujant papildomai galime suteikti langų ir durų iškrovimo ir užnešimo paslaugas.

 

Langų ir durų montavimas

 

Kokybiškas langų ir durų montavimas yra vienas svarbiausių rodiklių, lemiančių nepriekaištingą naujų gaminių kokybę bei ilgalaikę jų eksploataciją. Montuojamų langų ir durų patikimumą bei jų ilgaamžiškumą didžiąja dalimi nulemia profesionaliai atlikti montavimo darbai ir naudojamos kokybiškos sandarinimo medžiagos. Nuo montavimo paslaugų kokybės priklauso ir pasirinkto gaminio galutinis šilumos koeficientas bei eksploatacijos laikotarpis. Užsakant langus ir duris rekomenduojame užsisakyti visą paslaugų komplektą - pasirinkto gaminio montavimą patikėti B&W Systems ilgametę patirtį turintiems montavimo specialistams.

B&W Systems laikosi principo: geras langas - tai teisingai įmontuotas langas. B&W Systems specialistai, atlikdami tikslų langų angų matavimą, įvertina montavimo specifiką ir parenka reikalingas ir kokybiškas montavimo medžiagas. Visa tai garantuoja, kad langų ir durų montavimo darbai bus atlikti profesionaliai, o pasirinkti langai ir durys tarnaus Jums ilgus metus.

 

Langų ir durų demontavimas

 

Ruošiant keičiamų ar naujai įsigyjamų langų projektą įvertinama, ar bus reikalingi demontavimo darbai. Demontavimo darbų įkainiai priklauso nuo jų sudėtingumo. Atlikus demontavimo darbus, seni langai ar kitos konstrukcijos išvežami iš objekto įmonės transportu nemokamai, išskyrus atvejus, kai klientas nusprendžia pasilikti demontuotus senus langus.

 

Apdailos darbai

 

B&W Systems kvalifikuoti meistrai, turintys ilgametę darbo patirtį, kokybiškai atlieka pastatų išorės ir vidaus apdailos darbus, kurie apima glaistymą, dažymą, tinkavimą, pertvarų montavimą, gipso kartono sienų ir lubų montavimą, visų tipų grindų klojimą, elektros instaliacijos ir kitus įvairius apdailos darbus. Apdailos darbai atliekami visuomeninės, gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatuose.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti